Hurtownia budowlana

Wiemy, jak ważne jest zaopatrzenie w branży budowlanej. Dlatego robimy wszystko, aby naszym klientom zaoferować kompletny asortyment materiałów konstrukcyjnych tak, aby nie musieli szukać dodatkowego źródła dostaw, ponieważ wszystko znajdą u nas. Nieważne, jaką gałęzią budowlanki się zajmujesz, w naszym magazynie na pewno mamy towar dla ciebie. Możemy to zagwarantować, bowiem nasza firma to nie tylko sklep, ale również hurtownia z szerokim asortymentem materiałów budowlanych.

szczegóły

Sklep ogrodniczy

Słuchając Państwa sugestii oraz spełniając oczekiwania naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment o artykuły ogrodnicze. Szeroka gama dostępnych produktów powinna zadowolić każdego działkowca, oraz sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Bogata oferta artykułów i akcesoriów ogrodniczych pozwala w pełni przygotować się do zbliżającego sezonu wiosennego, zadbać o ogród porą letnią jak również przeprowadzić niezbędne prace jesienią przygotowując ogród na zimę.

szczegóły

Meble na wymiar

Nasza firma od wielu już lat oferuje wysokiej jakości meble tworzone na wymiar. Mamy duże doświadczenie zarówno w projektowaniu, wytwarzaniu, jak i sprzedaży tego rodzaju produktów. Uczciwie zapracowaliśmy na naszą pozycję na rynku dzięki tworzeniu mebli wysokiej jakości, spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Stale powiększamy nasz asortyment, dodajemy nowe modele i rodzaje mebli, tak by nasi klienci mieli, jak najszerszy wybór. Tworzymy nowoczesne, estetyczne i praktyczne szafy, regały, garderoby, meble kuchenne, do salonu, sypialni, do pokoju dziecięcego, a także zabudowy wnęk.

szczegóły

Usługi ogólnobudowlane

Rozwój technologiczny stale sprawia, że do wielu wydawało by się standardowych robót podchodzimy w znacznie to inny sposób z materiałami, których jeszcze niedawno nie było na rynku. Dzięki temu wiele prostych czynności wykonujemy szybciej, znacznie efektywnie i niejednokrotnie taniej.

Mając tak dużą wiedzę i doświadczenie oraz na co dzień pracując z licznymi ekipami remontowymi w naszej okolicy jesteśmy w stanie polecić i zarekomendować każdego rodzaju specjalistę bądź specjalizującą się w danym temacie ekipę która mamy pewność że powierzone zadania wykona na najwyższym poziomie.

szczegóły