Usługi remontowe

Hurtownia budowlana Fol-dach w Mikołajkach to sprawdzony i doświadczony dostawca materiałów budowlanych na Twoją budowę. Od kilkunastu lat rozwijamy się w branży budowlanej stale obserwując i dostosowując swoją ofertę do obecnie panujących trendów i zapotrzebowania branży na konkretne materiały.

Mając tak dużą wiedzę i doświadczenie oraz na co dzień pracując z licznymi ekipami remontowymi w naszej okolicy jesteśmy w stanie polecić i zarekomendować każdego rodzaju specjalistę bądź specjalizującą się w danym temacie ekipę która mamy pewność że powierzone zadania wykona na najwyższym poziomie.

szczegóły

Usługi budowlane

Idąc z duchem czasu oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów postanowiliśmy zaoferować niespotykane dotąd na naszym rynku – kompleksowe usługi budowlane. Nawiązaliśmy bliską współpracę ze specjalistami w swojej branży, wyspecjalizowanymi zespołami kierowniczymi jak i wykonawczymi.

Podczas prowadzonych prac stale czuwamy nad bezpieczeństwem oraz każdym etapem budowy. Prowadzimy kontrole i na bieżąco raportujemy postęp prowadzonych prac.

szczegóły